Telefon

0216 661 60 59

Mobil

0532 253 21 45

0537 703 18 00

Evden Eve Nakliyat

Çavuşoğlu Evden Eve Nakliyat; geniş araç filosu ve %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ücretsiz garantili taşıma hizmeti vermektedir.

 

Evden eve nakliyat işleminde, belirttiğiniz saatte eksperimiz evinize gelerek eşyalarınızın sigorta değerini belirler, evinizin durumunu kontrol eder, ambalaj & paketleme materyali seçimini yaptıktan sonra eşyalarınızın hangi sistemle taşınacağına karar verir. Hazırladığı rapor doğrultusunda görev dağılımını gerçekleştirilir.

 

Eksperimizin direktifleri doğrultusunda personellerimiz, eşyalarınızın uygunluğuna göre ambalajlama yaparak hava kabarcıklı naylonlarla paketleme işlemine geçer. Daha sonra eşya yoğunluğuna uygun araç belirlenerek yükleme işlemi gerçekleşir. Evinizin durumu, merdiven yoğunluğu, kaçıncı katta oturduğunuz, sitenizdeki yol durumuna göre asansörlü, kayışlı ya da klasik yöntem seçilerek taşıma yöntemi yapılır.

Paketleme Hizmetlerimiz

Paketleme işlemi eşyanın cinsine göre özel olarak imal edilmiş paketleme ve ambalajlama malzemeleri ile büyük bir titizlikle ve eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeyecek şekilde uzman kadrolu elemanlarımızla gerçekleştirilmektedir.

 

Paketlenmesi yapilacak esyanin cinsine ve hacmine göre muhtelif ebatlarda karton variller kullanilmaktadir. Kristal ve cam esyalar için mukavemeti yüksek karton variller, yatak ve silteler için özel olarak hazirlanmis yatak kolileri, elbiseler için yatay ve askili yüksek boy koliler, mobilya ve beyaz esyalar için patlak (bolonlu) naylon, kraft kagidi (üç kat), tirtirli kagit kullanilmaktadir.

 

Cam esyalariniz son derce temiz beyaz cam kagitlari ile sarilmaktadir. Mermer, büyük cam ve ayna için özel tahta kafes imalati, antika esyalar içinde özel bir paketleme yapilmaktadir.

 

Özel esyalariniz, hassas elektronik esyalariniz veya paha biçilemez sanat eserleriniz büyük bir özenle taşınır. Her ekipte mutlaka bir montör elemani vardir. Bu montör elemani gardolap esya dolabi v.b. sökülmeden tasinmazlari demonte ederek yerinde monteleyecektir.

Kullandığımız Malzemeler

HAVALI NAYLON (Elektronik Eşyalar için) İNCE NAYLON (Koltuk, Kanepe, Yatak, Yorgan ,Hurç vs. Kumaş döşemeli eşyalar için hijyen açısından 1. kat) BATTANİYE (Tüm ahşap mobilyalar için + ince naylon ile ambalajlanmış eşyalar için ikinci kat) PAKETLEME KAĞIDI (Bardak, tabak, porselen, kristal, aksesuarlar gibi küçük eşyalar için ) MUKAVVA KOLİ (Kitaplar, dosyalar, çamaşırlar ve paketleme kağıdı ile ambalajlanmış küçük eşyalar için) SİLİNDİRİK FIÇI (Tencere, tava ve buna benzer büyük parça mutfak eşyaları için) KRAFT OLUKLU KARTON (Depolanması gereken eşyalar için) ASKILI ELBİSE DOLABI (Kıyafetlerin askısıyla asılarak,ütüsü bozulmadan taşınması için) AMBALAJ İPİ ve AMBALAJ BANDI (Yukarıda belirtilen malzemelerle yapılan ambalajı sabitlemek için.

ÇAVUŞOĞLU TAŞIMACILIK DESTEK HATTI : 0216 661 60 59  / 0532 253 21 45

Kayışdağı Mahallesi. Uslu Caddesi. Şelale Sokak. No:38 Ataşehir/İstanbul - Tel : 0216 661 60 59 - Gsm : 0532 253 21 45 - Email : info@cavusoglutasimacilik.com

ÇAVUŞOĞLU TAŞIMACILIK - Copyright 2016 © Tüm Hakları Saklıdır

sitepatent